A A A

Włączniki i zegary

regulator cyfrowy 801

 

Przypominamy o nowym produkcie wprowadzonym do oferty Eberspaecher.

Jest to regulator cyfrowy „801” do ogrzewań powietrznych. Doskonale uzupełnia ofertę dostępnych już włączników wpasowując się idealnie między znanymi już: miniregulatorem i zegarem EasySTART T.

Cyfrowa regulacja temperatury *, wskazanie temperatur zadanej i uzyskanej (posiada wyświetlacz).

Wymiary: 65 x 55 x 15 mm (dł. x wys. x szer.)

 

 

 

 

miniregulator

Podstawowy element sterujący do obsługi agregatów powietrznych rodziny Airtronic. Umożliwia załączenie ogrzewania, ustawianie temperatury zadanej, posiada przycisk uruchamiający funkcję wietrzenia. 
Obsługa niezwykle prosta - polecany przez kierowców.

 

 

EasyStart T

Używając zegara EasyStart T możesz załączyć ogrzewanie bezpośrednio przyciskiem albo skorzystać z opcji programatora. Zegar posiada 3 komórki pamięci, umożliwia programowanie godziny, o której auto ma być gotowe do jazdy z wyprzedzeniem do 7 dni. We współpracy z ogrzewaniem powietrznym Airtronic jest zamienny z mini regulatorem (cyfrowa regulacja temperatury).
Jest przygotowany do współpracy z pilotami z rodziny EasyStart lub drugim zegarem ES T (z ostatniej konfiguracji korzystają kierowcy samochodów ciężarowych z nadbudówką sypialną).
Uruchamia funkcję wietrzenia (załącza dmuchawę pojazdu przez co schładza wnętrze za pomocą powietrza z zewnątrz). 
Po podłączeniu dodatkowego czujnika wskazuje temperaturę zewnętrzną. 
Pamiętaj - Funkcja wietrzenia nie jest dostępna przy rozbudowach dogrzewaczy montowanych fabrycznie przez producentów pojazdów.

 

 

Zegar modułowy

Występuje w dwóch wersjach: z potencjometrem (do obsługi ogrzewań powietrznych) i bez potencjometru (do współpracy z agregatami wodnymi). Posiada 3 komórki pamięci, programujemy godzinę załączenia z wyprzedzeniem do 7 dni. Po podłączeniu dodatkowego czujnika wskazuje temperaturę zewnętrzną.

 

 

Pilot Easy Start R

EasyStart R to zdalne sterowanie z pilotem o zasięgu do 1000m. O przebywaniu w zasięgu informuje użytkownika dioda LED. Pracuje jako element samodzielny albo może współpracować z zamontowanym wcześniej zegarem ES T, zwiększając możliwości obsługi ogrzewania o załączanie zdalne. Uruchamia funkcję wietrzenia (załącza dmuchawę pojazdu przez co schładza wnętrze za pomocą powietrza z zewnątrz) po zamontowaniu w pojeździe dodatkowego przełącznika grzanie/wietrzenie. 
Pamiętaj - Funkcja wietrzenia nie jest dostępna przy rozbudowach dogrzewaczy montowanych fabrycznie przez producentów pojazdów.

 

 

Pilot EasyStart R+

EasyStart R+ to komfortowe zdalne sterowanie z pilotem wyposażonym w wyświetlacz LCD. Posiada funkcje programatora, informuje użytkownika o przebywaniu w zasięgu oraz o temperaturze we wnętrzu pojazdu. W kombinacji z ogrzewaniem powietrznym Airtronic umożliwia zdalną regulację temperatury. Zasięg działania - do 1000m. Obsługuje funkcję wietrzenia (uruchamia dmuchawę pojazdu przez co schładza wnętrze za pomocą powietrza z zewnątrz). 
Pamiętaj - Funkcja wietrzenia nie jest dostępna przy rozbudowach dogrzewaczy montowanych fabrycznie przez producentów pojazdów.